ÖVRIGT / Speglar / Spegel med konsol 4647039
nr 464 7039
Spegel med konsol
nyrokoko förgylld stenskiva [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 260
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 april 2007
1.900 kr